Ribbon

Wedstrijden

Hieronder vindt u een overzicht van alle wedstrijden per ploeg.

1e ploeg

Datum Uur Thuisploeg Uitploeg
03/09/2017 15:00 1e ploeg Petegem Sch.
09/09/2017 19:30 FC. Kluisbergen B 1e ploeg
17/09/2017 15:00 1e ploeg Kluisbergen Sp. B
23/09/2017 19:30 Boekel B 1e ploeg
01/10/2017 15:00 1e ploeg FCLC.Ronse
08/10/2017 15:00 Zingem B 1e ploeg
15/10/2017 15:00 1e ploeg Noker-Xhoutem B
21/10/2017 19:30 Munkzwalm B 1e ploeg
29/10/2017 15:00 1e ploeg Huise-Ouwegem
05/11/2017 14:30 Eine B 1e ploeg
12/11/2017 14:30 1e ploeg Maarkedal
18/11/2017 18:00 Volkegem B 1e ploeg
26/11/2017 14:30 1e ploeg Mater
02/12/2017 19:30 Nazareth-Eke B 1e ploeg
17/12/2017 14:30 Petegem Sch. 1e ploeg
07/01/2018 14:30 1e ploeg FC.Kluisbergen B
14/01/2018 15:00 Kluisbergen Sp. B 1e ploeg
21/01/2018 15:00 1e ploeg Boekel B
28/01/2018 15:00 FCLC. Ronse 1e ploeg
04/02/2018 15:00 1e ploeg Zingem B
10/02/2018 15:00 1e ploeg Bevere B
18/02/2018 15:00 Nokere-Kruishoutem B 1e ploeg
25/02/2018 15:00 1e ploeg Munkzwalm B
04/03/2018 15:00 Huise-Ouwegem 1e ploeg
11/03/2018 15:00 1e ploeg Eine B
18/03/2018 15:00 Maarkedal 1e ploeg
25/03/2018 15:00 1e ploeg Volkegem B
15/04/2018 15:00 Mater 1e ploeg
22/04/2018 15:00 1e ploeg Nazareth-Eke B
29/04/2018 15:00 Bevere B 1e ploeg

Beloften

Datum Uur Thuisploeg Uitploeg
01/09/2017 20:00 Petegem Sch A Beloften
09/09/2017 15:00 Beloften FC. Kluisbergen B
16/09/2017 15:00 Kluisbergen Sp B Beloften
23/09/2017 14:00 Beloften Poesele C
30/09/2017 15:00 FCLC. Ronse Beloften
07/10/2017 15:00 Beloften E.E. Grotenberge
14/10/2017 15:00 Nokere-Xhoutem B Beloften
21/10/2017 15:00 Beloften Munkzwalm B
27/10/2017 19:30 Petegem Sch B Beloften
04/11/2017 14:30 Beloften Huise-Ouwegem
11/11/2017 14:30 Maarkedal Beloften
18/11/2017 14:30 Beloften FC Rooigem
25/11/2017 14:30 Mater Beloften
16/12/2017 14:30 Beloften Petegem Sch A
05/01/2018 19:30 FC Kluisbergen B Beloften
13/01/2018 14:30 Beloften Kluisbergen Sp B
20/01/2018 15:30 Poesele C Beloften
27/01/2018 15:00 Beloften FCLC Ronse
17/02/2018 15:00 Beloften Nokere-Xhoutem B
24/02/2018 16:30 Munkzwalm B Beloften
03/03/2018 15:00 Beloften Petegem Sch B
10/03/2018 15:00 Huise-Ouwegem Beloften
17/03/2018 15:00 Beloften Maarkedal
24/03/2018 15:00 FC Rooigem Beloften
14/04/2018 15:00 Beloften Mater

U17

Datum Uur Thuisploeg Uitploeg
02/09/2017 9:30 U17 Volkegem B
09/09/2017 16:00 Bottelare U17
15/09/2017 20:00 U17 Nokere-Xhoutem
23/09/2017 9:30 U17 Melsen
30/09/2017 11:15 Zegelsem U17
07/10/2017 9:30 U17 Petegem Sch
14/10/2017 15:00 Windeke U17
21/10/2017 15:00 Volkegem B U17
28/10/2017 9:30 U17 Bottelare
04/11/2017 15:00 Nokere-Xhoutem U17
11/11/2017 15:30 Melsen U17
18/11/2017 9:30 U17 Zegelsem
29/11/2017 19:00 Petegem Sch. U17
02/12/2017 9:30 U17 Windeke
06/01/2018 9:30 Eine ( vriendschappelijk ) U17
13/01/2018 15u Volkegem B U17
20/01/2018 9:30 U17 Zegelsem
27/01/2018 9:30 Petegem Sch U17
03/02/2018 9:30 U17 Wortegem
24/02/2018 9:30 U17 Nokere-Xhoutem
03/03/2018 16u Oudenaarde C U17
10/03/2018 9:30 U17 Volkegem B
17/03/2018 11u Zegelsem U17
24/03/2018 9:30 U17 Petegem Sch
07/04/2018 9:30 Wortegem U17
14/04/2018 9:30 U17 Melsen
21/04/2018 15:00 Nokere -Xhoutem U17
25/04/2018 19u Melsen U17
28/04/2018 9:30 U17 Oudenaarde C

U15B

Datum Uur Thuisploeg Uitploeg
02/09/2017 Eine B U15B
09/09/2017 U15B Volkegem A
16/09/2017 10:00 KVV Ardennen U15B
23/09/2017 10:00 Nokere-Xhoutem U15B
30/09/2017 U15B Kluisbergen Sp.
07/10/2017 10:00 FC Kluisbergen U15B
14/10/2017 U15B Wortegem
21/10/2017 U15B Eine B
28/10/2017 12:45 Volkegem A U15B
04/11/2017 9:00 U15B KVV Ardennen
11/11/2017 U15B Nokere-Xhoutem
18/11/2017 14:30 Kluisbergen Sp U15B
25/11/2017 11:15 U15B FC Kluisbergen
02/12/2017 14:00 Wortegem U15B
13/01/2018 11:15 U15B KVV Ardennen
20/01/2018 14:15 Munkzwalm B U15B
27/01/2018 11:15 U15B Elene Grotenberge C
07/02/2018 18:30 Volkegem A U15B
17/02/2018 11:15 U15B J.Geraardsbergen
24/02/2018 10u Meerbeke A U15B
03/03/2018 11:15 U15B Sottegem C
10/03/2018 10u KVV Ardennen U15B
17/03/2018 11:15 U15B Munkzwalm B
24/03/2018 16:30 Elene Grotenberge C U15B
07/04/2018 11:15 U15B Volkegem A
14/04/2018 13:30 J.geraardsbergen U15B
21/04/2018 11:15 U15B Meerbeke A
29/04/2018 9:30 Sottegem C U15B

U15A

Datum Uur Thuisploeg Uitploeg
02/09/2017 12:00 KSV Oudenaarde C U15A
09/09/2017 U15A J.Zulte
16/09/2017 11:30 U15A Nazareth-Eke B
23/09/2017 11:30 U15A KAA Gent D
30/09/2017 16:00 KSV oudenaarde B U15A
08/10/2017 9:30 Sottegem C U15A
14/10/2017 U15A KSK Ronse B
21/10/2017 U15A KSV Oudenaarde C
28/10/2017 13:00 J.Zulte U15A
04/11/2017 10:00 Nazareth-Eke B U15A
11/11/2017 13:00 AA Gent D U15A
18/11/2017 U15A KSV Oudenaarde B
25/11/2017 9:00 U15A Sottegem C
02/12/2017 13:30 KSK Ronse B U15A
13/01/2018 9u U15A Melsen
20/01/2018 9u Huise-Ouwegem U15A
27/01/2018 9u U15A Nokere-Xhoutem
03/02/2018 13u De Pinte B U15A
17/02/2018 9u U15A Dikkelvenne B
24/02/2018 10u Nazareth-Eke A U15A
03/03/2018 9u U15A Oudenaarde B
10/03/2018 11u Melsen U15A
17/03/2018 9u U15A Huise-Ouwegem
24/03/2018 10u Nokere-Xhoutem U15A
07/04/2018 9u U15A De Pinte B
14/04/2018 15u Dikkelvenne B U15A
21/04/2018 9u U15A Nazareth Eke A
28/04/2018 16u Oudenaarde B U15A

U12

Datum Uur Thuisploeg Uitploeg
02/09/2017 10:00 U12 Huise-Ouwegem
09/09/2017 11:00 Munkzwalm B U12
16/09/2017 10:00 U12 Kluisbergen Sp B
23/09/2017 10:00 U12 Zingem
30/09/2017 11:00 J.Zulte U12
07/10/2017 10:00 U12 Gavere-Asper
14/10/2017 09:00 U12 FC Kluisbergen
21/10/2017 11:15 Huise-Ouwegem U12
28/10/2017 10:00 U12 Munkzwalm B
02/11/2017 18:15 Kluisbergen Sp B U12
11/11/2017 10:00 Zingem U12
18/11/2017 10:00 U12 J Zulte
25/11/2017 13:00 Gavere-Asper U12
02/12/2017 11:00 FC Kluisbergen U12
13/01/2018 10u U12 Bambrugge
20/01/2018 12u Vlierzele U12
27/01/2018 10u U12 Oudenhove B
03/02/2018 9:45 Bonanza U12
17/02/2018 10u U12 Borsbeke B
24/02/2018 9:30 Michelbeke U12
10/03/2018 15u Bambrugge U12
17/03/2018 10u U12 Vlierzele
24/03/2018 11u30 Oudenhove B U12
07/04/2018 10u U12 Bonanza
14/04/2018 11u Borsbeke B U12
21/04/2018 10u U12 Michelbeke

U11

Datum Uur Thuisploeg Uitploeg
02/09/2017 13:30 U11 Appelterre
09/09/2017 14:00 Olsa Brakel B U11
16/09/2017 13:30 U11 Voorde
23/09/2017 11:00 Sottegem B U11
30/09/2017 13:30 U11 C.Melle A
07/10/2017 15:00 KVK Ninove B U11
14/10/2017 13:30 U11 Aaigem A
21/10/2017 11:00 Appelterre U11
28/10/2017 13:30 U11 Olsa Brakel B
04/11/2017 10:30 Voorde U11
11/11/2017 13:30 U11 Sottegem B
18/11/2017 10:00 C.Melke A U11
25/11/2017 13:30 U11 KVK Ninove B
02/12/2017 11:00 Aaigem A U11
13/01/2018 10:00 VC Zwijnaarde U11
21/01/2018 10:30 Huise-Ouwegem U11
27/01/2018 13:30 U11 Olsene
04/02/2018 10:00 J.Zulte U11
17/02/2018 13:30 U11 Machelen
24/02/2018 13:30 KVV Ardennen U11
03/03/2018 13:30 U11 Nazareth-Eke B
10/03/2018 13:30 U11 VC Zwijnaarde
17/03/2018 13:0 U11 Huise Ouwegem
25/03/2018 10:00 Olsene U11
07/04/2018 13:30 U11 J.Zulte
14/04/2018 11:00 Machelen U11
21/04/2018 13:30 U11 KVV Ardennen
28/04/2018 13:00 Nazareth Eke B U11

U10

Datum Uur Thuisploeg Uitploeg
02/09/2017 9:50 FC Kluisbergen U10
09/09/2017 9:45 U10 Gavere -Asper A
16/09/2017 11:00 J.Zulte U10
23/09/2017 9:45 U10 Kluisbergen Sp B
30/09/2017 13:00 Olsene U10
07/10/2017 9:45 U10 Sk Ronse
14/10/2017 15:00 KVV Ardennen U10
21/10/2017 9:45 U10 FC Kluisbergen
29/10/2017 9:30 Gavere -Asper U10
04/11/2017 9:45 U10 J.Zulte
12/11/2017 9:45 Kluisbergen Sp U10
18/11/2017 9:45 U10 Olsene
25/11/2017 10:00 SK Ronse U10
02/12/2017 9:45 U10 KVV Ardennen
13/01/2018 10:00 U10 J.zulte
20/01/2018 10:00 U10 Kluisbergen Sp B
27/01/2018 10:45 Nokere-Xhoutem U10
03/02/2018 10:00 U10 Gavere-Asper A
18/02/2018 10:15 Sp.Petegem B U10
24/02/2018 10:00 U10 Olsene
04/03/2018 9:00 Huise-Ouwegem U10
10/03/2018 11:00 J.zulte U10
18/03/2018 11:00 Kluisbergen Sp B U10
24/03/2018 10:00 U10 Nokere-Xhoutem
08/04/2018 9:30 Gavere-Asper A U10
14/04/2018 10:00 U10 Sp.Petegem B
21/04/2018 13:00 Olsene U10
28/04/2018 10:00 U10 Huise-Ouwegem

U9

Datum Uur Thuisploeg Uitploeg
02/09/2017 10:30 U9 Zegelsem
09/09/2017 11:00 Michelbeke U9
16/09/2017 10:30 U9 Bonanza B
23/09/2017 11:30 SV Geraardsbergen U9
30/09/2017 10:30 U9 Sp Moerbeke-G.Bergen
07/10/2017 10:00 Oudenhove U9
14/10/2017 10:30 U9 Sottegem D
21/10/2017 10:30 Zegelsem U9
28/10/2017 10:30 U9 Michelbeke
04/11/2017 10:45 Bonanza B U9
11/11/2017 10:30 U9 SV Geraardsbergen
18/11/2017 13:00 SP.Moerbeke-G.Bergen U9
25/11/2017 10:30 U9 Oudenhove
02/12/2017 9:30 Sottegem D U9
13/01/2018 10:30 U9 KVV Schelde
20/01/2018 10:30 U9 FC Kluisbergen
27/01/2018 10:30 Kluisbergen Sp U9
03/02/2018 10:30 U9 Wortegem
17/02/2018 12:45 Volkegem U9
24/02/2018 10:30 U9 KVV Ardennen
03/03/2018 9:30 Zingem B U9
10/03/2018 10u KVV Schelde U9
17/03/2018 11:00 FC Kluisbergen U9
24/03/2018 10:30 U9 Kluisbergen Sp
07/04/2018 9:30 Wortegem U9
14/04/2018 10:30 U9 Volkegem
21/04/2018 13:00 KVV Ardennen U9
28/04/2018 10:30 U9 Zingem B

U8

Datum Uur Thuisploeg Uitploeg
02/09/2017 13:00 U8 E Houtem A
09/09/2017 9:15 De Pinte A U8
16/09/2017 13:00 U8 Borsbeke A
23/09/2017 13:00 Bambrugge U8
30/09/2017 13:00 U8 Sottegem C
07/10/2017 13:00 U8 Olsa Brakel C
15/10/2017 9:30 KSV Oudenaarde C U8
21/10/2017 10:00 E Houtem A U8
28/10/2017 13:00 U8 De Pinte A
04/11/2017 9:30 Borsbeke A U8
11/11/2017 13:00 U8 Bambrugge
19/11/2017 10:00 Sottegem C U8
25/11/2017 10:00 Olsa Brakel C U8
02/12/2017 13:00 U8 KSV Oudenaarde C
13/01/2018 11:30 J Geraardsbergen U8
20/01/2018 13:00 U8 Volkegem B
27/01/2018 11:30 SP Moerbeke -G.bergen A U8
03/02/2018 13:00 U8 KVV Ardennen B
17/02/2018 11:30 Oudenhove U8
24/02/2018 13:00 U8 Michelbeke
03/03/2018 9:30 Sottegem D U8
10/03/2018 13:00 U8 J.Geraardsbergen
17/03/2018 10:45 Volkegem B U8
24/03/2018 13:00 U8 SP G Moerbeke A
07/04/2018 11:00 KVV Ardennen B U8
14/04/2018 13:00 U8 Oudenhove
21/04/2018 11:00 Michelbeke U8
28/04/2018 13:00 U8 Sottegem D

U7B

Datum Uur Thuisploeg Uitploeg
07/10/2017 9:15 U7B Ardennen
15/10/2017 10u Petegem sch U7B
21/10/2017 10u Wortegem U7B
28/10/2017 9:15 U7B Eine B
04/11/2017 11:00 U7B Volkegem
11/11/2017 9:15 U7B FC Kluisbergen
18/11/2017 SK Ronse A U7B
25/11/2017 10:00 KVVV Ardennen U7B
02/12/2017 9:15 U7B Petegem Sch
13/01/2018 9:30 Eine C U7B
20/01/2018 11:00 Borsbeke B U7B
27/01/2018 9:30 U7B Zegelsem
03/02/2018 14:00 SV G Bergen B U7B
17/02/2018 9:30 U7B Volkegem
24/02/2018 10:00 SK Ronse B U7B
03/03/2018 9:30 U7B KVV Ardennen
10/03/2018 9:30 U7B Eine C
17/03/2018 9:30 U7B Borsbeke B
24/03/2018 9:30 Zegelsem U7B
07/04/2018 9:30 U7B SV G Bergen B
14/04/2018 11:00 Volkegem U7B
21/04/2018 9:30 U7B SK Ronse B
28/04/2018 10:00 KVV Ardennen U7B

U7

Datum Uur Thuisploeg Uitploeg
02/09/2017 10:45 U7 KSV Oudenaarde A
10/09/2017 9:30 Zingem U7
16/09/2017 10:45 U7 KSK Ronse B
24/09/2017 11:00 Olsene U7
30/09/2017 10:45 U7 Olsa Brakel A
07/10/2017 9:30 J.Zulte A U7
14/10/2017 10:45 U7 Nokere-Xhoutem
22/10/2017 9:30 KSV Oudenaarde A U7
28/10/2017 10:45 U7 Zingem
04/11/2017 10:00 KSK Ronse B U7
11/11/2017 10:45 U7 Olsene
18/11/2017 10:00 Olse Brakel A U7
25/11/2017 10:45 U7 J.Zulte A
02/12/2017 10:45 Nokere-Xhoutem U7
13/01/2018 9:30 Eine B U7
27/01/2018 10:45 U7 Petegem Sch
03/02/2018 9:30 Wortegem U7
17/02/2018 10:45 U7 SK Ronse A
24/02/2018 11:00 FC Kluisbergen U7
03/03/2018 10:45 U7 Kluisbergen Sp
10/03/2018 10:45 U7 Eine B
25/03/2018 10:00 Petegem Sch U7
07/04/2018 10:45 U7 Wortegem
10/04/2018 10:00 SK Ronse A U7
21/04/2018 10:45 U7 FC Kluisbergen
28/04/2018 10:30 Kluisbergen Sp U7

U6

Datum Uur Thuisploeg Uitploeg
13/01/2018 11:00 Volkegem U6
20/01/2018 9:30 U6 Gaver-Asper A
27/01/2018 10:00 FC Kluisbergen U6
03/02/2018 9:30 U6 SK Ronse
17/02/2018 9:30 Kluisbergen Sp U6
24/02/2018 9:30 U6 Zingem A
03/03/2018 9:30 Eine U6
10/03/2018 9:30 U6 Volkegem
18/03/2018 11:00 Gavere-Asper A U6
24/03/2018 9:30 U6 FC Kluisbergen
07/04/2018 10:00 SK Ronse U6
14/04/2018 9:30 U6 Kluisbergen sp
22/04/2018 10:00 Zingem A U6
28/04/2018 9:30 U6 Eine